0233 329 903 (Po-Pia 8-18)
Obľúbené 0

Affiliate programy

Patríme medzi zľavové portály so zameraním na cestovanie a denne prinášame atraktívne ponuky s výhodnými pobytmi a zájazdmi všetkého druhu – wellness, poznávacie, pri mori a ďalšie. Viac o nás sa dozviete tu. Staňte sa naším affiliate partnerom a získavajte provízie z objednávok užívateľov, ktorí k nám prídu cez váš web!

Affiliate program

Kto sa do affiliate programu môže zapojiť?

Do nášho affiliate programu sa môže prihlásiť každý vlastník či prevádzkovateľ internetových stránok, ktorý chce na svojom webe zarábať. Od spolupráce môže očakávať silný konverzný pomer, priemerná objednávka na našom portáli má hodnotu 130 EUR. A aj ďalšie čísla sú rozhodne zaujímavé – od roku 2010 predstavuje obrat za predaj voucherov na Relaxere (skôr Slevoteka.sk) viac ako 388 tis. EUR.

Aké sú odmeny?

  • Ponúkame províziu pre publisherov 11 %, pre cashbackových partnerov 5 %.
  • Tieto provízie sa vzťahujú na všetky nákupy, ktoré zákazník uskutoční na Relaxero.sk potom, čo sa k nám preklikol z vášho webu.
  • Provízie vyplácame pravidelne každý mesiac, a to bez dosiahnutia minimálneho limitu. Stačí splniť podmienky výplaty provízie v sieti CJ.
skupina provízia platnosť cookies
VIP publisher 11 % 45 dní
publisher 9 % 30 dní
cashbackový portál 5 % 7 dní

Čo je to cookies?

Základné informácie o našom affiliate programe

Affiliate program prevádzkujeme v spolupráci so spoločnosťou VIV NETworks s. r. o., ktorá je naším dlhodobým významným partnerom s pôsobnosťou v Českej republike, na Slovensku i v Maďarsku. Spravuje affiliate sieť CJ.com, cez ktorú môžete efektívne zarábať propagáciou Relaxera) A k tomu je možné využiť bannery pripravené v administrácii alebo unikátny odkaz. Záleží len na vás, čo vám bude viac vyhovovať.

Ako úspešne začať?

Najprv je potrebné registrovať sa na stránkach CJ.com.

Postup registrácie:

  • Vyplňte požadované údaje.
  • Nezabudnite zvoliť správnu krajine (SLOVAK REPUBLIC) a zároveň zmeňte menu (Currency) na EUR.
  • V sekcii Website Information vyplňte názov svojho webu aj jeho správnu URL adresu a v krátkosti popíšte, čím sa váš web zaoberá.
  • Zvoľte správnu kategóriu vrátane počtu unikátnych návštev webu (je uvádzané v tisícoch).
  • Po prečítaní podmienok pre účasť v programe zaškrtnite všetky políčka označené hviezdičkou a odošlite registračný formulár tlačidlom „Accept Terms“.
  • Vaše registračné údaje vám budú zaslané na zadaný e-mail.

Chcem sa registrovať v CJ 

1. Ako sa zaregistrovať ako publisher do affiliate siete.

2. Ako správne vyplniť platobné údaje.

3. Ako si jednoducho vygenerovať affiliate odkaz.

A potom už nič nebráni tomu, aby ste začali zarábať s Relaxerom.

Radi vám so všetkým pomôžeme

Do nášho affiliate programu sa môže zapojiť naozaj každý. Nezáleží na tom, ako veľmi známy web alebo portál prevádzkujete alebo či ste/nie ste platiteľom DPH. Ak budete mať akúkoľvek administratívnu alebo technickú otázku, neváhajte nás kontaktovať na e-mailovej adrese podpora@relaxero.sk.

telefon

0233 329 903

Vo všedné dni od 08:00 do 18:00


telefon

podpora@relaxero.sk

Napíšte nám dotaz a radi zodpovieme.

založeno 2010

Sme špecialisti na cestovanie
už od roku 2010


:)

Garantujeme vašu 100%
spokojnosť