0233 329 903 (Po-Pia 8-18)
Obľúbené 0

Vďaka predsavzatiu získate kredity navyše

Dali ste si k novému roku predsavzatie, že konečne budete športovať? Hľadáte posilku, bazén či športový relax? Začnite tým, že si pôjdete pohyb užiť na zaujímavé miesto. Využite našu špeciálnu ponuku pobytov, ktoré ponúkajú športové a aktívne vyžitie. Navyše získate atraktívny bonus.

Bude to ten najlepší začiatok novej aktívnej etapy vášho života, to vám garantujeme. Urobíte niečo pre svoje zdravie a navyše získate kredity na svoju ďalšiu dovolenku. A to sa proste oplatí!

Funguje to jednoducho:

S nákupom pobytu získavate u Relaxera.sk určité množstvo kreditov, ktoré sa dajú uplatniť ako zľava pri ďalšom nákupe. Vďaka tejto akcii získate o poznanie väčší balík kreditov, než obvykle.

Do nášho vernostného programu ste zapojení úplne automaticky, stačí u nás byť zaregistrovaný a objednávku vykonať ako prihlásený používateľ. O viac už sa starať nemusíte. To znie jednoducho, nie?

Stačí nakúpiť:

  • nad 96 € a získáte kredit 150
  • nad 192 € a získáte kredit 300
  • nad 269 € a získáte kredit 500

Aktívna dovolenka ihneď!

Akcia kredity navyše trvá do 19. januára 2019.

Všetko, čo potrebujete vedieť 

Akú platnosť majú kredity?
Kredity z tejto akcie sú platné do 30. apríla 2019.

Akú hodnotu má kredit?
Hodnota 1 kreditu zodpovedá 0,04 EUR.

Ako kredity získate?
Za každú zaplatenú objednávku – konkrétny počet kreditov, ktoré nákupom získate, sa zobrazuje pri každej ponuke pod tlačidlom „Kúpiť za “. 50 kreditov získate po vyplnení hodnotiaceho formulára, ktorý vám príde na e-mail po využití voucheru.

Ako kredity uplatníte?
Je to veľmi jednoduché a jedinou podmienkou je, že pri vytváraní objednávky musíte byť prihlásený vo svojom zákazníckom účte. V objednávkovom formulári je časť nazvaná „Kredit“. Nachádza sa v nej prázdna kolónka, do ktorej vpíšete počet kreditov, čo chcete uplatniť. Po zadaní sa celková cena objednávky automaticky zníži. Aktuálny počet kreditov, ktoré máte k dispozícii, je zobrazený vo vete vedľa kolónky. Môže sa stať, že vďaka kreditom bude konečná cena 0 EUR.

telefon

0233 329 903

Vo všedné dni od 08:00 do 18:00


telefon

podpora@relaxero.sk

Napíšte nám dotaz a radi zodpovieme.

založeno 2010

Sme špecialisti na cestovanie
už od roku 2010


:)

Garantujeme vašu 100%
spokojnosť