0233 329 903 (Po-Pia, 8-16)
Obľúbené 0
 1. Relaxero.sk
 2. Lázně a termály
 3. Maďarsko
Maďarské kúpele pre DVOCH v apartmánoch s neobmedzeným wellness
Pobyt v maďarskom kúpeľnom meste Zalakaros pre dvoch či celú rodinu na 3 a viac dní v apartmánoch Club MenDan. Neobmedzený vstup do bazéna a sauny a platnosť do marca 2016. Užite si relax v obľúbených maďarských kúpeľoch!
Zľava už bola ukončená, ale mohlo by vás tiež zaujímať: Maďarsko, Termální lázně

Maďarské kúpele pre DVOCH v apartmánoch s neobmedzeným wellness

-50 %
Maďarské kúpele pre DVOCH v apartmánoch s neobmedzeným wellness

Výber varianty

Táto ponuka
má viac variantov
ponuka bola ukončená
zakúpením získate 30 kreditov na ďalší nákup

Platnosť voucheru

Od dnes do 31. 3. 2016

Kde uplatniť voucher a rezervovať termín

Club MenDan Aparthotel
Gyógyfürdő tér 6
8749 Zalakaros
Maďarsko ‎

www.clubmendan.hu
Tel.: +36 93 541 860
E-mail: info@clubmendan.hu

Objavte maďarské kúpeľné mesto Zalakaros, kde si užijete príjemný relax v termálnych kúpeľoch, prehrejete si telo v saune, prejdete sa po krásnych parkoch a načerpáte blahodarné účinky minerálnej vody!

Ubytovanie neďaleko termálnych kúpeľov

Ak chcete pohodlný apartmán so širokou škálou služieb za prijateľnú cenu, najlepšie pre celú rodinu, je pre vás Club MenDan to pravé. Ďalšou nespornou výhodou je určite to, že sa nachádza neďaleko termálnych kúpeľov.

Club MenDan Aparthotel

Čakajú na vás dvojlôžkové apartmány s vlastnou kuchynkou, kúpeľňou a WC. Najdete tu tiež telefón, klimatizáciu a TV. Kuchynka je samozrejme plne vybavená sklokeramickou doskou, chladničkou, rúrou, mikrovlnkou, riadom a ďalšími nevyhnutnosťami.

Plně vybavené apartmány

Kuchyňský kout

V rámci neobmedzeného využívania wellness si užijete bazén a fínsku saunu.

Využívejte wellness neomezeně

Čo na vás čaká v Zalakarose?

Zalakaros je podľa počtu návštevníkov 6. najobľúbenejší areál termálnych kúpeľov a kúpalísk v Maďarsku. Na svoje si tu prídu návštevníci všetkých vekových kategórií. V komplexe sa môžete tešiť na:

 • kúpele a zážitkový bazén - pre každú generáciu - pre malých je tento zážitok dobrodružstvom, pre veľkých dokonalou relaxáciou.
 • kúpeľný bazén - kúpeľný bazén a sauna, vnútorné i vonkajšie posedenie, termálne vodoliečebné procedúry čakajú na tých, ktorí sa chcú liečiť - šumivý kúpeľ, podvodné masáže, elektroliečba, fyzioterapia, liečebné zábaly, masáže - všetko pre vaše zdravie!
 • krytý a vonkajší bazén - plný vodných atrakcií - vírivka, vodný hríb, dump vedro, masáže, gejzíry, škótska sprcha, jacuzzi, fínska, aroma a svetelná terapia, infračervená sauna...

Kúpele Zalakaros

Liečivá voda, nachádzajúca sa v týchto kúpeľoch je v Európe ojedinelou termálnou vodou, obsahujúcou chlorid sodný, hydrogénuhličitan a kyselinu metaboritú. Najlepšie sa osvedčila pri liečbe chronických ženských chorôb, ochorení pohybového ústrojenstva a kĺbov, nervovej sústavy, srdca a porúch krvného obehu.

Nájdete tu tiež množstvo možností na výlety, reštaurácie a parky, možnosť zúčastniť sa voľnočasových a rekreačných programov:

 • ochutnávky vín
 • prehliadky Little Lake Balaton, Keszthely a okolitých krásnych miest
 • cyklistických výletov
 • jazdy na koni, rybárčenia, lovu

Doplňujúce informácie

 • Kupón je možné uplatniť od 14. 10. 2015 do 31. 3. 2016. Mimo termíny 23.10. – 1. 11. 2015, 24. 12. 2015 – 3. 1. 2016, 11. – 15. 3. 2016, 25. – 28. 3. 2016.
 • Ak už máte vybraný termín, je potrebné si jeho dostupnosť overiť ešte pred kúpou. Rezervácia pobytu a voľné termíny na tel. +36 93 541 860 alebo e-mailom na info@clubmendan.hu (komunikácia v angličtine, maďarčine).
 • Netrúfate si na rezerváciu či zistenie voľného termínu sami? Napíšte nám na podpora@slevoteka.cz a uveďte meno, hotel a termín, o ktorý máte záujem a my to za vás vybavíme.
 • Pobyt s deťmi (platí sa na mieste):
  • deti do 5,9 rokov zadarmo.
  • deti od 6 do 11,9 rokov za 8 €/noc bez raňajok, za 11,5 €/noc vrátane raňajok.
  • deti od 12 do 17,9 rokov za 11,5 €/noc bez raňajok, za 16,5 €/noc vrátane raňajok.
  • Ceny za deti platia pre toľko detí, koľko je v apartmáne platiacich dospelých (2 dospelí - zľava pre 2 deti a pod.).
 • Povinné príplatky (platí sa na mieste):
  • pobytová taxa 1,35 €/dospelá os./noc.

Výber varianty

ponuka bola ukončená