0233 329 903 (Po-Pia 8-18)
Obľúbené 0

5 dôvodov, prečo nakupovať u nás

ikonka

U našich ponúk garantujeme najnižšie ceny na trhu

Prinášame vám výhodné zľavy na cestovanie, vďaka ktorým sa už nebudete musieť rozhodovať, kam vyraziť na dovolenku tento rok a kam až budúci. U nás máte istotu najlepších cien. Ak sa stane, že úplne totožný pobyt alebo zájazd nájdete pred nákupom u nás inde lacnejšie, ponúkneme vám ho za danú cenu a ako bonus vám dáme 100 Kč vo forme kreditov pre ďalší nákup.

ikonka

Voucher môžete vrátiť do 15 dní od zaplatenia

Ak zistíte, že vám nevyhovuje termín alebo podmienky pobytu či zájazdu, môžete nám nevyužitý voucher vrátiť. Kontaktujte nás do 15 dní od zaplatenia a my vám vrátime celú čiastku, ktorú ste zaň zaplatili. 

ikonka

Zaručujeme vašu 100% spokojnosť

Robíme všetko pre to, aby ste boli vždy maximálne spokojní a domov sa vracali plní skvelých dojmov a zážitkov. Našich partnerov preto vyberáme naozaj starostlivo a väčšinu z nich sa snažíme navštevovať a preverovať osobne. Tiež veľmi dôkladne prechádzame nezávislé hodnotenia na internete a využívame spätnú väzbu od našich zákazníkov. Vďaka tomu u nás nenájdete žiadne nekvalitné ponuky.

ikonka

S naším vernostným systémom ušetríte ešte viac

Pretože si našich zákazníkov ceníme a chceme, aby ste sa k nám s dôverou vracali, pripravili sme pre vás špeciálne výhody vo vernostnom systéme s kreditmi (1 kredit = 0,04 €). Přečtěte si, ako kredity získate a ako ich uplatníte.

ikonka

Sme špecialisti na cestovanie

Máme bohaté skúsenosti. Úspešne fungujeme už od roku 2010, kedy sa vytvoril trh so zľavovými portálmi. V súčasnej dobe patríme medzi absolútnu špičku tohto odvetvia. Špecializujeme sa na cestovanie po Európe. Máme veľa skvelých ponúk, v ktorých si určite každý vyberie: pobyty v Čechách, na Morave, na Slovensku aj u ďalších menej či viac vzdialených európskych susedov, zájazdy do atraktívnych destinácií a veľa ďalších. Cestovanie je pre nás vášeň a radi by sme, aby vás bavilo rovnako, ako nás. Preto pre vás zabezpečujeme zľavy, vďaka ktorým si úžasnú dovolenku môže dovoliť každý!

telefon

0233 329 903

Vo všedné dni od 08:00 do 18:00


telefon

podpora@relaxero.sk

Napíšte nám dotaz a radi zodpovieme.

založeno 2010

Sme špecialisti na cestovanie
už od roku 2010


:)

Garantujeme vašu 100%
spokojnosť