0233 329 903 (Po-Pia 8-18)
Obľúbené 0

Relaxero pomáha potrebným

Sme radi za každý úsmev, ktorý dokážeme vyčariť na tvári. S radosťou preto prispievame ku šťastiu tým, ktorí ho potrebujú zo všetkých najviac. :-) Viete o niekom, kto by potreboval pomoc? Napíšte nám na pomahame@slevoteka.cz.

ikonka slevy

2017
Eliške Spurnej sme čiastkou 200 €
prispeli na zádržný systém na kočík

Malá Eliška mala ešte len tri mesiace, keď prišli lekári s diagnózou, ktorá obrátila život rodine Spurných hore nohami. Svalová atrofia. Práve kvôli tejto chorobe nedokáže Eliška ovládať jediný sval v tele, je plne odkázaná na pomoc iných, dýcha pomocou pľúcnej ventilácie a stravu prijíma pomocou sondy zavedenej do brucha. Aj napriek nepriazni osudu sa však sympatická rodinka nevzdáva aktívneho života. Nielen Eliška, ale aj jej starší braček a rodičia totiž milujú výlety po okolí. Akonáhle je to len trochu možné, vyrážajú spoločne von a zbierajú nové zážitky.
Eliška s rodinou
Práve kočík je pritom pre Elišku jedinou možnosťou, ako svet okolo seba spoznávať. Sme preto radi, že sme mohli prispieť na zádržný systém kočíka, ktorý Eliške a jej rodine aktívny život zase o trošku uľahčí. Pokiaľ chcete k Eliškinmu úsmevu prispieť aj vy, stačí kontaktovať jej rodičov na jej facebookových stránkach.
Eliška s rodinou

Odporučiť charitatívny projekt

"Verím, že spoločne nájdeme ďalšie projekty, ktorým môžeme pomôcť. Každý odporučený príbeh, charitatívny projekt či inú žiadosť o pomoc starostlivo zvážime a vyberieme taký, ktorý pomoc potrebuje najviac. Tešíme sa na vaše odporúčania."


Karel Pospíšilík
majiteľ firmy Slevoteka.cz s.r.o.

telefon

0233 329 903

Vo všedné dni od 08:00 do 18:00


telefon

podpora@relaxero.sk

Napíšte nám dotaz a radi zodpovieme.

založeno 2010

Sme špecialisti na cestovanie
už od roku 2010


:)

Garantujeme vašu 100%
spokojnosť