0233 329 903 (Po-Pia 8-18)
Obľúbené 0
 1. Relaxero.sk
Súťaž o romantický pobyt pre dvoch
Súťaž o romantický pobyt pre dvoch
Zľava už bola ukončená. Pozrite sa na našu aktuálnu ponuku.

Súťaž o romantický pobyt pre dvoch

-100 %
Súťaž o romantický pobyt pre dvoch
ponuka bola ukončená
dosud zakoupilo 10096 zákazníků

Platnosť voucheru

Kde overiť voľné miesto a rezervovať termín

Môžete osloviť priamo ubytovacie zariadenie alebo napísať na podpora@relaxero.sk.
Pre overenie termínu uveďte: požadovaný termín, počet dospelých osôb, počet detí a ich vek a názov hotela či penziónu.
Pre rezerváciu: požadovaný termín, číslo voucheru, počet dospelých osôb, počet detí a ich vek, mená ubytovaných a telefonický kontakt.

Máte radi súťaže? Tak neváhajte a hrajte s Relaxerom o jeden z týchto pobytov.

Wellness pre DVOCH na 3 dni v kúpeľných Piešťanoch

Jedno z najobľúbenejších kúpeľných miest na Slovensku - Piešťany - Vás pozýva k jedinečnému relaxačnému pobytu, v Hoteli Satelit*** ležiacom priamo v centre kúpeľného mesta, v blízkosti mestského parku a pešej zóny. Užite si tak komfortné ubytovanie, ako aj  odpočinok vo wellness!

Wellness pro DVA na 3 dny v lázeňských Piešťanech

Wellness pri Brnenskej priehrade pre DVOCH po celý rok

Hotel Fontána leží v pokojnom prostredí pri Brnenskej priehrade. Môžete tak v pokoji relaxovať a kochať sa výhľadom na zeleň, a pritom to do centra mesta máte MHD kúsok. Ubytovaní budete v štýlových dvojlôžkových izbách s vlastným sociálnym zariadením a WiFi.

Wellness u Brněnské přehrady pro DVA po celý rok

Hotel Slovan**** v Jeseníkoch pre DVOCH na 3 dni s wellness balíčkom

Radi si užívate romantiku vo dvojici, luxus a chcete svoj pobyt obohatiť aj o príjemnú relaxáciu vo wellness? Vydajte sa do Hotela Slovan**** v meste Jeseník, ktorý získal v súťaži hotelov za rok 2014 ocenenie "Absolútny víťaz v kategórii 4* hotely".

Hotel Slovan**** v Jeseníkách pro DVA na 3 dny s wellness balíčkem

Jizerské hory pre DVOCH s polpenziou a neobmedzeným wellness po celý rok

Máte už dosť špinavého mestského vzduchu? Pobyt v Jizerkách vám pomôže vyčistiť nielen pľúca, ale aj hlavu. Všadeprítomnú prekrásnu prírodu chránenej krajinnej oblasti Desná, v ktorej sa hotel Amantis nachádza, aj množstvo miest na prechádzky si jednoducho zamilujete. Kupón má platnosť až do konca roka, môžete si teda vybrať dátum pobytu, ktorý sa vám práve hodí.

Hotel Slovan**** v Jeseníkách pro DVA na 3 dny s wellness balíčkem

Ako sa zapojiť do súťaže?

Nie je nič ľahšie. Kliknite na „Zúčastniť sa“, vyplňte vašu e-mailovú adresu, na ktorej Vás budeme v prípade výhry kontaktovať a následne kliknite na „Pokračovať“.

Výhercu budeme kontaktovať na zadaný e-mail a zároveň ho zverejníme na tejto stránke. Rovnako od nás obdrží kupón v darčekovom prevedení (kupón bude zalaminovaný, vložený v obálke z ručne vyrábaného papiera a bude zaslaný poštou na adresu, ktorú nám výherca po vyžrebovaní pošle e-mailom).

Výherca:

 • súťaž trvá v období 10. až 28. februára 2016
 • výherca: Malečková Iveta, uveřejněno 2. 3. 2016 13:55
 • výherní pobyt: Hotel Slovan**** v Jeseníkoch pre DVOCH na 3 dni s wellness balíčkom

Doplňujúce informácie

 • Súťaž prebieha na internetových stránkach www.relaxero.sk.
 • Účasť v súťaži je bezplatná. Súťaže sa môžu zúčastniť len fyzické osoby staršie ako 18 rokov žijúci na území Slovenskej republiky, a to iba raz v danom súťažnom termíne.
 • Pre účasť v súťaži kliknite na „Zúčastniť sa“, vyplňte vašu e-mailovú adresu, na ktorej Vás budeme v prípade výhry kontaktovať a následne kliknite na „Pokračovať“
 • Do súťaže sú zaradení len tí používatelia, ktorí vyplnili správne svoju e-mailovú adresu.
 • Jedna e-mailová adresa môže byť zaregistrovaná len raz.
 • Výherca súťaže je náhodne vyžrebovaný zo súťažiacich, ktorí zadali svoju e-mailovú adresu.
 • Súťažiaci svojou účasťou v súťaži vyjadruje v súlade so zákonom č. 101/2000 Zb., o ochrane osobných údajov, svoj súhlas so spracovaním osobných údajov poskytnutých v rámci súťaže usporiadateľovi (predovšetkým e-mailovej adresy). Usporiadateľ je oprávnený spracovávať tieto údaje za účelom vyhodnotenia súťaže a následného zasielania informácií o ponukách usporiadateľa.
 • Vyžrebovanému výhercovi je výhra v súťaži oznámená informačným e-mailom na e-mail zadaný pri registrácii do súťaže.
 • Lehota na prihlásenie sa k výhre je 14 dní od doručenia e-mailu. Výherca bude usporiadateľom súťaže vyzvaný aj na poskytnutie korešpondenčnej adresy pre doručenie darčekového kupónu v tlačenej podobe. Ak sa výherca o výhru neprihlási, výhra prepadá usporiadateľovi súťaže.
 • Usporiadateľ si vyhradzuje právo počas súťaže zmeniť podmienky, výhry a systém prideľovania výhier. V tomto prípade by o tomto informoval na www.relaxero.sk.
ponuka bola ukončená

Ďalej by vás mohlo zaujímať