0233 329 903 (Po-Pia 8-18)
Obľúbené 0

Kúpte voucher ako darček a získajte kredit napríklad na vašu ďalšiu dovolenku. Práve pre vás tu máme špeciálnu adventnú akciu! Len teraz totiž môžete získať kredity navyše! Ako už asi každý verný zákazník Relaxera vie, s každým nákupom získavate určité množstvo kreditov, ktoré sa dajú uplatniť pri ďalšom nákupe. Vďaka tejto akcii však získate o poznanie väčší balík kreditov než obvykle. Do nášho vernostného programu ste zapojený úplne automaticky, stačí u nás byť zaregistrovaný a objednávku vykonať ako prihlásený používateľ. O viac už sa starať nemusíte. To znie jednoducho, nie?

Stačí nakoupit:

  • nad 77 € a získáte kredit 200
  • nad 154 € a získáte kredit 300
  • nad 231 € a získáte kredit 400

Zobraziť zľavy

Akcia adventné kredity trvá do 9. decembra 2018.

Všechno, co potřebujete vědět 

Jakou platnost mají kredity?
Kredity z tejto akcie sú platné do 31. marca 2019.

Akú hodnotu má kredit?
Hodnota 1 kreditu zodpovedá 0,04 EUR.

Ako kredity získate?
Za každú zaplatenú objednávku – konkrétny počet kreditov, ktoré nákupom získate, sa zobrazuje pri každej ponuke pod tlačidlom „Kúpiť za “. 50 kreditov získate po vyplnení hodnotiaceho formulára, ktorý vám príde na e-mail po využití voucheru.

Ako kredity uplatníte?
Je to veľmi jednoduché a jedinou podmienkou je, že pri vytváraní objednávky musíte byť prihlásený vo svojom zákazníckom účte. V objednávkovom formulári je časť nazvaná „Kredit“. Nachádza sa v nej prázdna kolónka, do ktorej vpíšete počet kreditov, čo chcete uplatniť. Po zadaní sa celková cena objednávky automaticky zníži. Aktuálny počet kreditov, ktoré máte k dispozícii, je zobrazený vo vete vedľa kolónky. Môže sa stať, že vďaka kreditom bude konečná cena 0 EUR.

telefon

0233 329 903

Vo všedné dni od 08:00 do 18:00


telefon

podpora@relaxero.sk

Napíšte nám dotaz a radi zodpovieme.

založeno 2010

Sme špecialisti na cestovanie
už od roku 2010


:)

Garantujeme vašu 100%
spokojnosť