0233 329 903 (Po-Pia, 8-16)
Obľúbené 0
 1. Relaxero.sk
 2. Wellness pobyty
 3. Slovensko
Slnečné jazerá (Senec) pre DVOCH na 3 alebo 6 dní s wellness
Relaxačný pobyt pri Slnečných jazerách v Senci pri Bratislave pre DVOCH na 3 alebo 6 dní v Hoteli Sun s polpenziou a NEOBMEDZENÝM vstupom do bazénu a detského sveta. Odpočívajte vo vyhľadávanej oblasti, kde slnko svieti 2200 hodín v roku!
Zľava už bola ukončená, ale mohlo by vás tiež zaujímať: Slovensko, Malé karpaty

Slnečné jazerá (Senec) pre DVOCH na 3 alebo 6 dní s wellness

-46 %
Slnečné jazerá (Senec) pre DVOCH na 3 alebo 6 dní s wellness

Výber varianty

Táto ponuka
má viac variantov
ponuka bola ukončená
39 zákazníkov
zakúpením získate 80 kreditov na ďalší nákup

Platnosť voucheru

Od dnes do 30. 10. 2013

Kde uplatniť voucher a rezervovať termín

Hotel Sun***
Slnečné jazerá
903 01 Senec

www.hotelsun.sk
tel: +421 245 925 897, +421 220 201 020
email: info@hotelsun.sk

Letná relaxácia pri vyhľadávaných Slnečných jazerách Senec

Predstavte si miesto, kde slnko svieti 2200 hodín v roku - vy len tak odpočívate, užívate si wellness, naberáte silu pod slnečnými lúčmi a späť sa vraciate nabití energiou a žiariacim šťastím.

Lákavá predstava? Vyberte sa do Senca a premeňte sen v realitu!

Víkendový pobyt v Hoteli Sun s wellness

Komfortný Hotel Sun*** je ideálnym cieľom pre všetkých - od zamilovaných párov, cez rodiny s deťmi a po relaxe túžiacich priateľov, až po seniorov. Hotel leží v kľudnom prostredí priamo pri vodnej ploche Slnečných jazier, kde sa budete kochať okúzľujúcim výhľadom na trblietavú vodnú hladinu.

Komfortné ubytovanie v Senci Vám zaručí nadštandardne vybavené izby s vlastným sociálnym zariadením, klimatizáciou, LCD TV, trezorom, chladničkou a Wi-Fi.

V rámci kupónu sa tiež tešte na bohatú polpenziu skladajúcu sa z raňajok formou švédskych stolov a lahodných večerí.

Neobmedzene vstup do bazénu a detského sveta

Vás pobyt Vám tiež spríjemní NEOBMEDZENÝ vstup do bazénu a detského sveta, kde si poriadne odpočiniete nie len Vy, ale tiež Vaše ratolesti.

Pokiaľ by ste mali odpočinkovej vody málo, vydajte sa do exkluzívneho termálneho Aquaparku Senec. Čakajú Vás vodné trysky a chrliče, chodníky, masážne ľavice a hlavne 6 vnútorných bazénov s teplotou vody od 28 do 38 stupňov Celzia. Zábavu zaistí 76 metrový tobogán, v bazénoch nechýba ani kĺzačka, protiprúdy a mnoho ďalšieho. V lete aquaparku kraľuje 12 metrová veža tobogánu AquaFun.

Tygria farma skúsok od hotelu

Kúsok od Senca sa tiež nachádza Oáza sibírskych tigrov, ktorú nezabudnite navštíviť. Uvidíte tu asi 20 hrajúcich sa tigrov a levov.

Unikátne je tiež Múzeum včelárstva s najrôznejšími včelárskými artefaktami a kúsok od holeta (asi 7 km) nájdete tiež Jazdecké centrum Corporex, kde si môžete užiť zábavu na konskom chrbte.

Za pečenou husou do Slovenského Grobu

Pri predstave pečenej husičky sa Vám zbiehajú sliny? Vydajte sa do dedinky Slovenský Grob! Tá je vzdialená od Bratislavy asi 20 kilometrov a vyhlásená tým, že si v nej skoro výhradne pochutíte práve na pečených husiach podávaných v tradičnom hlinenom pekáči, so zemiakovými lokšami a s kapustou. Mňam!

Senec a Bratislava - história a nákupy

Senec je historické mesto s bohatou históriou od roku 1252 a prezýva sa tiež ako "obľúbenec Márie Terézie". Nájdete ho asi 25 kilometrov za Bratislavou a len 15 km od pohoria Malé Karpaty, kam sa môžete vydať za turistikou aj lyžovaním. V Senci nájdete nespočet zaujímavých historických pamiatok.

Nespočet zaujímavostí nájdete samozrejme v Bratislave. Okrem Bratislavského hradu, ktorý sa ako dominanta týči nad mestom, sa tiež môžete vypraviť na nákupy do množstva nákupných pasáží a galérií.


Doplňujúce informácie

 • Kupón je možné využiť od 24.4. do 30.10.2013.
 • Termín je nutné si dohodnúť na čísle +421 245 925 897, +421 220 201 020 alebo emaily info@hotelsun.sk.
 • Pobyt pre DVOCH na 6 dní (5 nocí) za príplatok 192 EUR/2 osoby. Balíček obsahuje všetko, čo aj pobyt na 3 dni. Vyberte si v 2. kroku objednávky.
 • Deti do 3 rokov zadarmo vrátane stravy a ubytovania (bez nároku na lôžko - v posteli s rodičmi.
 • Deti 3-6 rokov bez nároku na lôžko platia 6 EUR/deň za polpenziu (dokúpenie stravy je povinné). Pokiaľ dieťa 3-6 rokov spí na prístelku platia 12/deň vrátane polpenzie.
 • Dieťa 6-12 rokov na prístelku s polpenziou 25 EUR/noc.
 • Osoba staršia ako 12 rokov 35 EUR/noc.
 • Pes za príplatok 15 EUR/noc.
 • Cena nezahŕňa ubytovací poplatok 0,7 EUR/osoba/deň.
 • Viac informácií na www.hotelsun.sk.

Výber varianty

ponuka bola ukončená