0233 329 903 (Po-Pia 8-18)
Obľúbené 0
 1. Relaxero.sk
 2. Zájezdy
 3. Česko
Najlepší vianočný darček je voucher na dovolenku podľa vlastného výberu: venujte odpočinok a zážitky
Stavte pri výbere darčekov na istotu! Darujte svojim blízkym darčekový poukaz s kreditmi, za ktorých hodnotu si potom sami vyberú svoju dovolenku snov. Hodnota voucherov začína na 20 € a končí na 500 €!
Najlepší vianočný darček je voucher na dovolenku podľa vlastného výberu: venujte odpočinok a zážitky
Zľava už bola ukončená, ale mohlo by vás tiež zaujímať: Česko

Najlepší vianočný darček je voucher na dovolenku podľa vlastného výberu: venujte odpočinok a zážitky

Výber varianty

Táto ponuka
má viac variantov
ponuka bola ukončená
dosud zakoupilo 111 zákazníků
zakúpením získate 10 kreditov na ďalší nákup

Platnosť voucheru

Od dnes do 31. 12. 2019

Kde uplatniť voucher

Relaxero.sk
podpora@relaxero.sk
0944 001 664 (Po–Pia 8:00–16:00)

Keď sa rozhodnete darovať pod stromček voucher s kreditmi na dovolenku podľa vlastného výberu, máte jedinú istotu – tento váš darček bude bezkonkurenčne najlepší, pretože sa 100% trafíte každému do noty. A navyše, konečne si uvedomte, že vecné dary zaváňajú fádnosťou, zatiaľ čo cestovanie dáva priestor originalite.

Nakúpite bez stresu a rýchlo

Nad nákupom vianočného darčeka v podobe voucheru na pobyt nie je nutné premýšľať. Nemusíte totiž vedieť či vaši blízki dávajú prednosť dovolenke plnej odpočinku s wellness, poznávaniu alebo športu. Na vás iba je, aby ste zvolili hodnotu voucheru, ktorý im darujete a o viac už sa nemusíte starať. Nezáleží na tom, či ich chcete potešiť skôr symbolicky, alebo im dopriať naozajstný luxus – hodnoty našich voucherov začínajú na 20 EUR a končí až pri 500 EUR. Obdarovaný si potom už len sám vyberie, kam vyrazí. Výber máme bohatý, v ponuke sú české kúpele, vinárske pobyty na Morave, maďarské i slovenské termály a mnoho ďalších.

Potěšte své bližní originálním dárkem

K radosti vašich blízkych vedú 3 jednoduché kroky:

 1. Vyberte voucher s kreditmi v konkrétnej hodnote.
 2. Uhraďte objednávku a počkajte na voucher, ktorý vám príde na e-mail.
 3. Vytlačte voucher.

Zvoliť si ale môžete aj možnosť zaslania voucheru v exkluzívnom darčekovom prevedení. Stačí opäť zaplatiť objednávku a počkať, kým vám zalaminovaný voucher uložený v ručne vyrábanej obálke príde poštou na vašu adresu.

Ako vaši blízki voucher uplatnia?

Na podpora@relaxero.sk nám obdarovaný pošle kód voucheru a my na jeho zákaznícky účet u Relaxera pripíšeme kredit (totožný s hodnotou voucheru). Potom si vyberie z ponuky ľubovoľný pobyt alebo zájazd, v priebehu objednávky uplatní kredity a urobí rezerváciu. Potom už ho nič nedelí od jeho dovolenky snov!

Vybrať si samozrejme môže aj pobyt či zájazd za vyššiu cenu. V tomto prípade bude len stačiť, aby cenový rozdiel doplatil. Pokiaľ u nás nie je registrovaný, nájde priamo na voucheri inštrukcie, ako účet vytvoriť. Na vyčerpanie kreditov bude mať čas až do konca roka 2018 a kredity z voucheru môže využiť jednorázovo aj postupne.


Doplňujúce informácie

Postup využitia voucheru:
Na podpora@relaxero.sk obdarovaný pošle kód voucheru a my na jeho zákaznícky účet u Relaxera pripíšeme kredit (totožný s hodnotou voucheru). Zákaznícky účet si založí jednoducho – stačí sa na stránkach www.slevoteka.cz alebo www.relaxero.sk prihlásiť pod odkazom „Môj účet“ (vpravo hore). Tu zadá e-mail, heslo zaslané e-mailom a prihlási sa. Ak by heslo náhodou zabudol, nechá si e-mailom zaslať nové.

Potom nájde pobyt alebo zájazd, o ktorý má záujem, klikne na tlačidlo „Kúpiť za ... Kč nebo EUR“. Následne vyplní objednávkový formulár a do kolónky „Kredit“ vpíše počet kreditov, ktoré si praje uplatniť. Celková cena sa prepočíta. Potom už ho nič nedelí od jeho dovolenky snov! Vybrať si samozrejme môže aj pobyt či zájazd za vyššiu cenu. V tomto prípade bude len stačiť, aby cenový rozdiel doplatil.

Pokiaľ u nás nie je registrovaný, nájde priamo na voucheri inštrukcie, ako účet vytvoriť. Na vyčerpanie kreditov bude mať čas až do konca roka 2019 a kredity z voucheru môže využiť jednorázovo aj postupne.

 

Hodnotenie pobytu

4,4 z 5
Celkom hodnotilo 19 zákazníkov.
Pokoj:
Organizace zájezdu :
Doprava:
Jídlo:
Služby:
Personál:
Poloha:

 • Marie 29. 8. 2017

  Úžasné prostředí a skvělé jídlo.

 • zdpetrzilkova 14. 5. 2017

  Zájezd hodnotím čtyřmi hvězdičkami. Pochvala náleží zejména řidiči autobusu..

zobraziť hodnotenie / 19 zákazníkov

Výber varianty

ponuka bola ukončená

Ďalej by vás mohlo zaujímať